
365discount
XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G
500 g
Tilbuddet udløber i dag
7,30 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G · 365discount500 g3,65 kr7,30 kr/kg
- XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G · Brugsen500 g5,00 kr10,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Gestus Macaroni · MENY500 g19,95 kr39,90 kr/kg
- Gestus Macaroni · Min Købmand500 g19,95 kr39,90 kr/kg
- Gestus Macaroni · Spar500 g19,95 kr39,90 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G hos 365discount koster 3.65 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G hos 365discount er 3.65 kr og varierer fra 3.65 kr til 3.65 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G hos 365discount i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G været markeret som tilbud 1 dag hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G har været på tilbud hos 365discount i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (onsdag). XTRA MACARONI 50% DURUM/SOFT 500 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.