
365discount
Indomita
INDOMITA SAUV.BLANC
75 cl
Tilbuddet udløber onsdag
46,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
INDOMITA SAUV.BLANC hos 365discount koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 18. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 371 dage. Gennemsnitsprisen for INDOMITA SAUV.BLANC hos 365discount er 37.08 kr og varierer fra 33.00 kr til 39.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 371 dage har Goma registreret prisdata for INDOMITA SAUV.BLANC hos 365discount i 53 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 14% af tiden. Ud af de 53 prisregistreringer har INDOMITA SAUV.BLANC været markeret som tilbud 53 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 371 dage kan vi se følgende mønstre: INDOMITA SAUV.BLANC har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, marts, april, maj, juni, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 373 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 378 dage. INDOMITA SAUV.BLANC er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.