Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Føtex75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Netto75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Airén hos Bilka koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 554 dage. Gennemsnitsprisen for Airén hos Bilka er 25.64 kr og varierer fra 18.36 kr til 26.93 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 554 dage har Goma registreret prisdata for Airén hos Bilka i 475 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 86% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Airén været markeret som tilbud 4 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 554 dage kan vi se følgende mønstre: Airén har været på tilbud hos Bilka i maj, juni, august og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Der går typisk 85 dage mellem hver tilbudsperiode. Airén er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 55 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.