
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Indeholder sulfitter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- CAROLINA GRAN RESERVA 14% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
CAROLINA GRAN RESERVA 14% hos REMA 1000 koster 69.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. januar 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 614 dage. Gennemsnitsprisen for CAROLINA GRAN RESERVA 14% hos REMA 1000 er 66.76 kr og varierer fra 50.00 kr til 69.54 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 614 dage har Goma registreret prisdata for CAROLINA GRAN RESERVA 14% hos REMA 1000 i 579 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har CAROLINA GRAN RESERVA 14% været markeret som tilbud 15 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 614 dage kan vi se følgende mønstre: CAROLINA GRAN RESERVA 14% har været på tilbud hos REMA 1000 i april, maj, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Der går typisk 61 dage mellem hver tilbudsperiode. CAROLINA GRAN RESERVA 14% er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 27 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.