Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Rosé · Bilka300 cl137,96 kr45,99 kr/liter
- Rosé · Føtex300 cl150,00 kr50,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- EL SENVINO 12% · REMA 100037.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Bree Pinot Noir Rosävin · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Rosevin 2025 Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 11% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Tempranillo Rioja · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Pinard Rose Prisma · Min Købmand100 cl51,50 kr51,50 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Colette&co Rose 2025 · Spar75 cl55,95 kr74,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Rosé hos Bilka koster 137.96 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 555 dage. Gennemsnitsprisen for Rosé hos Bilka er 136.16 kr og varierer fra 119.00 kr til 149.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 555 dage har Goma registreret prisdata for Rosé hos Bilka i 535 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Rosé været markeret som tilbud 88 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 24% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 555 dage kan vi se følgende mønstre: Rosé har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, april, maj, juni, juli, august og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 24 dage mellem hver tilbudsperiode. Rosé er ofte på tilbud (24% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 57 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.