Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pays d'Oc Rosé · Bilka37.5 cl79,00 kr210,67 kr/liter
- Pays d'Oc Rosé · Føtex37.5 cl79,00 kr210,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- EL SENVINO 12% · REMA 100037.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- INDOMITA ROSE · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Rosé · Netto75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Bardolino Chiaretto · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinotage Rosé · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Ros’ 21 13% Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- SILENIA ROSE SPANIEN 75 CL 12,5% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 11% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Pays d'Oc Rosé hos Bilka koster 79.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 426 dage. Gennemsnitsprisen for Pays d'Oc Rosé hos Bilka er 57.25 kr og varierer fra 30.00 kr til 79.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 426 dage har Goma registreret prisdata for Pays d'Oc Rosé hos Bilka i 232 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 54% af tiden. Ud af de 232 prisregistreringer har Pays d'Oc Rosé været markeret som tilbud 6 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 3% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 426 dage kan vi se følgende mønstre: Pays d'Oc Rosé har været på tilbud hos Bilka i maj, juni, august og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 2 dage. Der går typisk 92 dage mellem hver tilbudsperiode. Pays d'Oc Rosé er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 55 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.