Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bleer str. 7 16-26 kg 81 stk. · Bilka81 stk255,00 kr3,15 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- X-LARGE BLEER · REMA 100040 stk49,00 kr1,23 kr/stk
- Gb Bleer Xl 15-30 Kg · MENY40 stk49,00 kr1,23 kr/stk
- Bleer str. 7 - 36 stk · Bilka36 stk52,95 kr1,47 kr/stk
- Bleer str. 6 15+ kg - 40 stk · Bilka40 stk52,95 kr1,32 kr/stk
- Bleer str. 7 - 36 stk · Føtex36 stk52,95 kr1,47 kr/stk
- Bleer str. 6 15+ kg - 40 stk · Føtex40 stk52,95 kr1,32 kr/stk
- Bleer str. 7 · Netto36 stk52,95 kr1,47 kr/stk
- Bleer str. 6 15-30 kg · Netto40 stk52,95 kr1,32 kr/stk
- Gb Bleer Xl Str 6 · Spar40 stk52,95 kr1,32 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg · Føtex28 stk53,00 kr1,89 kr/stk
- Bleer str. 6, Grøn Balance · Wolt Market40 stk74,95 kr1,87 kr/stk
- Libero Comfort (7)16-26 Kg · MENY28 stk75,00 kr2,68 kr/stk
- Libero Touch Open Str 7 · Spar27 stk75,00 kr2,78 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg · Føtex27 stk79,00 kr2,93 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg · Bilka28 stk83,98 kr3,00 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg · Bilka27 stk85,00 kr3,15 kr/stk
- Gb Bleer Xl Str 6 · Min Købmand40 stk89,95 kr2,25 kr/stk
- Libero Comfort (7)16-26 Kg · Spar28 stk103,95 kr3,71 kr/stk
- Libero Touch Open Str 7 · MENY27 stk104,98 kr3,89 kr/stk
- Libero bleer str. 7 16-26 kg - 72 stk · Bilka72 stk165,00 kr2,29 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg - 84 stk · Bilka84 stk165,00 kr1,96 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bleer str. 7 16-26 kg 81 stk. hos Bilka koster 255.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 433 dage. Gennemsnitsprisen for Bleer str. 7 16-26 kg 81 stk. hos Bilka er 270.75 kr og varierer fra 207.00 kr til 299.85 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 433 dage har Goma registreret prisdata for Bleer str. 7 16-26 kg 81 stk. hos Bilka i 432 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bleer str. 7 16-26 kg 81 stk. været markeret som tilbud 83 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 23% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 433 dage kan vi se følgende mønstre: Bleer str. 7 16-26 kg 81 stk. har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, juli, august, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 28 dage mellem hver tilbudsperiode. Bleer str. 7 16-26 kg 81 stk. er ofte på tilbud (23% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 42 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.