
MENY
Essity Denmark
Libero Comfort (7)16-26 Kg
28 stk
Tilbuddet udløber i dag
2,68 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bleer str. 7 16-26 kg · Føtex28 stk53,00 kr1,89 kr/stk
- Libero Comfort (7)16-26 Kg · MENY28 stk75,00 kr2,68 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg · Bilka28 stk83,98 kr3,00 kr/stk
- Libero Comfort (7)16-26 Kg · Spar28 stk103,95 kr3,71 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- X-LARGE BLEER · REMA 100040 stk49,00 kr1,23 kr/stk
- Gb Bleer Xl 15-30 Kg · MENY40 stk49,00 kr1,23 kr/stk
- Bleer str. 7 - 36 stk · Bilka36 stk52,95 kr1,47 kr/stk
- Bleer str. 6 15+ kg - 40 stk · Bilka40 stk52,95 kr1,32 kr/stk
- Bleer str. 7 - 36 stk · Føtex36 stk52,95 kr1,47 kr/stk
- Bleer str. 6 15+ kg - 40 stk · Føtex40 stk52,95 kr1,32 kr/stk
- Bleer str. 7 · Netto36 stk52,95 kr1,47 kr/stk
- Bleer str. 6 15-30 kg · Netto40 stk52,95 kr1,32 kr/stk
- Gb Bleer Xl Str 6 · Spar40 stk52,95 kr1,32 kr/stk
- Bleer str. 6, Grøn Balance · Wolt Market40 stk74,95 kr1,87 kr/stk
- Libero Touch Open Str 7 · Spar27 stk75,00 kr2,78 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg · Føtex27 stk79,00 kr2,93 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg · Bilka27 stk85,00 kr3,15 kr/stk
- Gb Bleer Xl Str 6 · Min Købmand40 stk89,95 kr2,25 kr/stk
- Libero Touch Open Str 7 · MENY27 stk104,98 kr3,89 kr/stk
- Libero bleer str. 7 16-26 kg - 72 stk · Bilka72 stk165,00 kr2,29 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg - 84 stk · Bilka84 stk165,00 kr1,96 kr/stk
- Bleer str. 7 16-26 kg 81 stk. · Bilka81 stk255,00 kr3,15 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Libero Comfort (7)16-26 Kg hos MENY koster typisk 99.95 kr, men er lige nu på tilbud til 75.00 kr, hvilket giver en besparelse på 25%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 455 dage. Gennemsnitsprisen for Libero Comfort (7)16-26 Kg hos MENY er 81.12 kr og varierer fra 65.00 kr til 99.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 455 dage har Goma registreret prisdata for Libero Comfort (7)16-26 Kg hos MENY i 226 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 50% af tiden. Ud af de 226 prisregistreringer har Libero Comfort (7)16-26 Kg været markeret som tilbud 115 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 51% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 455 dage kan vi se følgende mønstre: Libero Comfort (7)16-26 Kg har været på tilbud hos MENY i januar, februar, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 18 dage mellem hver tilbudsperiode. Libero Comfort (7)16-26 Kg er ofte på tilbud (51% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.