Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi53 kcalFedt0 gSukker13 gProtein0 g
| Energi | 222 kJ / 53 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 13 g |
| - heraf sukkerarter | 13 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, sukker, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), aroma, konserveringsmidler (E202, E211), koffein (0,03%), farvestof (E163), vitaminer (pantothensyre, vitamin B6, biotin, vitamin B12)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Energidrik m. røde bær · Bilka0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- FK BOOSTER RED BERRY BOOST 50 CL DS · Brugsen50 cl10,00 kr20,00 kr/liter
- Booster Red Berry Boost · Min Købmand50 cl10,00 kr20,00 kr/liter
- Booster Red Berry Boost · MENY50 cl17,00 kr34,00 kr/liter
- Energidrik m. røde bær · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Energidrik m. røde bær hos Bilka koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 387 dage. Gennemsnitsprisen for Energidrik m. røde bær hos Bilka er 16.34 kr og varierer fra 10.00 kr til 21.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 387 dage har Goma registreret prisdata for Energidrik m. røde bær hos Bilka i 388 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Energidrik m. røde bær været markeret som tilbud 152 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 42% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 387 dage kan vi se følgende mønstre: Energidrik m. røde bær har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 16 dage mellem hver tilbudsperiode. Energidrik m. røde bær er ofte på tilbud (42% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.