Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Fernet Branca
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bitter · Bilka70 cl83,95 kr119,93 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- 70 Cl Jægermeister · MENY70 cl115,00 kr164,29 kr/liter
- JÆGERMEISTER 70 CL 35% · Brugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- FERNET BRANCA 70 CL 39% · Brugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl134,95 kr192,79 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl148,75 kr212,50 kr/liter
- Bitter · Netto70 cl148,75 kr212,50 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl159,95 kr228,50 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl159,95 kr228,50 kr/liter
- Fernet Branca 39% · MENY70 cl164,95 kr235,64 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl167,93 kr239,90 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl167,95 kr239,93 kr/liter
- Jægermeister · Spar70 cl169,95 kr242,79 kr/liter
- Jägermeister · Min Købmand70 stk172,95 kr2,47 kr/stk
- Fernet Branca 39% · Spar70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl189,00 kr270,00 kr/liter
- Fernet Branca 39% · Min Købmand70 cl189,95 kr271,36 kr/liter
- Jägermeister 35% · Wolt Market700 ml193,50 kr276,43 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- JAGTBITTER 30% · REMA 10008 cl20,00 kr250,00 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl20,95 kr261,88 kr/liter
- TAFFEL AKVAVIT 45% · REMA 100010 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl37,25 kr620,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl40,00 kr666,67 kr/liter
- Brancamenta (28%) · Nemlig0.06 l43,25 kr720,83 kr/liter
- Bitter espresso · Bilka6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter espresso · Føtex6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Netto6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Underberg (44%) · Nemlig0.06 l48,25 kr804,17 kr/liter
- Underberg A 3 Fl. 44% · MENY6 cl48,95 kr815,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Bilka10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Bitter · Føtex10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Underberg 3-pak · Min Købmand6 l49,95 kr8,33 kr/liter
- Underberg A 3X2 Cl · Spar6 cl49,95 kr832,50 kr/liter
- Fernet Branca (39%) · Nemlig0.06 l52,25 kr870,83 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
- Orange bitter · Bilka8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
- Bitter · Føtex8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bitter hos Bilka koster 159.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Bitter hos Bilka er 142.90 kr og varierer fra 108.00 kr til 159.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Bitter hos Bilka i 527 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bitter været markeret som tilbud 100 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 27% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 535 dage kan vi se følgende mønstre: Bitter har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 15 dage mellem hver tilbudsperiode. Bitter er ofte på tilbud (27% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 55 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.