Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Indeholder lakrids
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bitter · Bilka70 cl83,95 kr119,93 kr/liter
- NORDSØ BITTER 70 CL 30% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- NORDSØ BITTER 70 CL 30% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- 70 Cl Jægermeister · MENY70 cl115,00 kr164,29 kr/liter
- JÆGERMEISTER 70 CL 35% · Brugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- FERNET BRANCA 70 CL 39% · Brugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- DR.NIELSEN'S 38/70 · Kvickly70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- DR.NIELSEN'S 38/70 · SuperBrugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- 1. KLASSES BITTER 35% · REMA 100070 cl132,96 kr189,94 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl134,95 kr192,79 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl134,95 kr192,79 kr/liter
- Nordsø Bitter · Spar70 cl135,00 kr192,86 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl139,00 kr198,57 kr/liter
- Orig.dr.nielsen Bitter · Spar70 cl139,00 kr198,57 kr/liter
- Dr.nielsen Bitter 38% · MENY70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
- Nordsø Bitter · MENY70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
- 1-enkelt Bitter 35% · Spar70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
- 1 Enkelt Bitter 35% · MENY70 cl144,95 kr207,07 kr/liter
- Orig.dr.nielsen Bitter · Min Købmand70 l144,95 kr2,07 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl148,75 kr212,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bitter · Netto2 cl11,75 kr587,50 kr/liter
- JAGTBITTER 30% · REMA 10008 cl20,00 kr250,00 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl20,95 kr261,88 kr/liter
- TAFFEL AKVAVIT 45% · REMA 100010 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Bitter · Netto6 cl36,25 kr604,17 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl37,25 kr620,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl40,00 kr666,67 kr/liter
- Brancamenta (28%) · Nemlig0.06 l43,25 kr720,83 kr/liter
- Bitter espresso · Bilka6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter espresso · Føtex6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Netto6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Underberg (44%) · Nemlig0.06 l48,25 kr804,17 kr/liter
- Underberg A 3 Fl. 44% · MENY6 cl48,95 kr815,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Bilka10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Bitter · Føtex10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Underberg 3-pak · Min Købmand6 l49,95 kr8,33 kr/liter
- Underberg A 3X2 Cl · Spar6 cl49,95 kr832,50 kr/liter
- Fernet Branca (39%) · Nemlig0.06 l52,25 kr870,83 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bitter hos Bilka koster 148.75 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 554 dage. Gennemsnitsprisen for Bitter hos Bilka er 123.50 kr og varierer fra 95.00 kr til 149.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 554 dage har Goma registreret prisdata for Bitter hos Bilka i 530 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bitter været markeret som tilbud 99 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 27% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 554 dage kan vi se følgende mønstre: Bitter har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. Bitter er ofte på tilbud (27% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 27 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.