
Kvickly
Nordsø
NORDSØ BITTER 70 CL 30%
70 cl
Tilbuddet udløber i morgen
127,14 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bitter · Bilka70 cl83,95 kr119,93 kr/liter
- NORDSØ BITTER 70 CL 30% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- NORDSØ BITTER 70 CL 30% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl134,95 kr192,79 kr/liter
- Nordsø Bitter · Spar70 cl135,00 kr192,86 kr/liter
- Nordsø Bitter · MENY70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl148,75 kr212,50 kr/liter
- Bitter · Netto70 cl148,75 kr212,50 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl159,95 kr228,50 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl167,93 kr239,90 kr/liter
- Bitter · Netto70 cl167,93 kr239,90 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl189,00 kr270,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bitter · Netto2 cl11,75 kr587,50 kr/liter
- JAGTBITTER 30% · REMA 10008 cl20,00 kr250,00 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl20,95 kr261,88 kr/liter
- TAFFEL AKVAVIT 45% · REMA 100010 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Bitter · Netto6 cl36,25 kr604,17 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl37,25 kr620,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl40,00 kr666,67 kr/liter
- Brancamenta (28%) · Nemlig0.06 l43,25 kr720,83 kr/liter
- Bitter espresso · Bilka6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter espresso · Føtex6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Netto6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Underberg (44%) · Nemlig0.06 l48,25 kr804,17 kr/liter
- Underberg A 3 Fl. 44% · MENY6 cl48,95 kr815,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Bilka10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Bitter · Føtex10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Underberg 3-pak · Min Købmand6 l49,95 kr8,33 kr/liter
- Underberg A 3X2 Cl · Spar6 cl49,95 kr832,50 kr/liter
- Fernet Branca (39%) · Nemlig0.06 l52,25 kr870,83 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
NORDSØ BITTER 70 CL 30% hos Kvickly koster 89.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 378 dage. Gennemsnitsprisen for NORDSØ BITTER 70 CL 30% hos Kvickly er 94.23 kr og varierer fra 85.00 kr til 109.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 378 dage har Goma registreret prisdata for NORDSØ BITTER 70 CL 30% hos Kvickly i 52 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 14% af tiden. Ud af de 52 prisregistreringer har NORDSØ BITTER 70 CL 30% været markeret som tilbud 52 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 378 dage kan vi se følgende mønstre: NORDSØ BITTER 70 CL 30% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts, maj, juni, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 376 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 380 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). NORDSØ BITTER 70 CL 30% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.