
Kvickly
1-ENKELT BITTER 70 CL 35 %
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
141,43 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bitter · Bilka70 cl83,95 kr119,93 kr/liter
- 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- 1. KLASSES BITTER 35% · REMA 100070 cl132,96 kr189,94 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl134,95 kr192,79 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl139,00 kr198,57 kr/liter
- 1-enkelt Bitter 35% · Spar70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
- 1 Enkelt Bitter 35% · MENY70 cl144,95 kr207,07 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl148,75 kr212,50 kr/liter
- Bitter · Netto70 cl148,75 kr212,50 kr/liter
- 1-enkelt Bitter 35% · Min Købmand70 cl149,99 kr214,27 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- Bitter · Føtex70 cl159,95 kr228,50 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl167,93 kr239,90 kr/liter
- Bitter · Netto70 cl167,93 kr239,90 kr/liter
- Bitter · Bilka70 cl189,00 kr270,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bitter · Netto2 cl11,75 kr587,50 kr/liter
- JAGTBITTER 30% · REMA 10008 cl20,00 kr250,00 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl20,95 kr261,88 kr/liter
- TAFFEL AKVAVIT 45% · REMA 100010 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Akvavit · Bilka10 cl33,95 kr339,50 kr/liter
- Bitter · Netto6 cl36,25 kr604,17 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl37,25 kr620,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl40,00 kr666,67 kr/liter
- Brancamenta (28%) · Nemlig0.06 l43,25 kr720,83 kr/liter
- Bitter espresso · Bilka6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter espresso · Føtex6 cl45,76 kr762,67 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Bitter · Netto6 cl45,95 kr765,83 kr/liter
- Underberg (44%) · Nemlig0.06 l48,25 kr804,17 kr/liter
- Underberg A 3 Fl. 44% · MENY6 cl48,95 kr815,83 kr/liter
- Bitter · Bilka6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Føtex6 cl49,50 kr825,00 kr/liter
- Bitter · Bilka10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Bitter · Føtex10 cl49,95 kr499,50 kr/liter
- Underberg 3-pak · Min Købmand6 l49,95 kr8,33 kr/liter
- Underberg A 3X2 Cl · Spar6 cl49,95 kr832,50 kr/liter
- Fernet Branca (39%) · Nemlig0.06 l52,25 kr870,83 kr/liter
- Bitter · Bilka8 cl59,95 kr749,38 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % hos Kvickly koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 11. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 385 dage. Gennemsnitsprisen for 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % hos Kvickly er 106.11 kr og varierer fra 90.00 kr til 115.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 385 dage har Goma registreret prisdata for 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % hos Kvickly i 35 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 9% af tiden. Ud af de 35 prisregistreringer har 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % været markeret som tilbud 35 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 385 dage kan vi se følgende mønstre: 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts, maj, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 381 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 385 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). 1-ENKELT BITTER 70 CL 35 % er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.