Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi221 kcal
| Energi | 916 kJ / 221 kcal |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- London Dry gin · Netto70 cl74,95 kr107,07 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl75,00 kr107,14 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl77,95 kr111,36 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl93,95 kr134,21 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl93,95 kr134,21 kr/liter
- BEEFEATER GIN 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Beefeater Gin 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BEEFEATER GIN 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl125,00 kr178,57 kr/liter
- LONDON DRY GIN 37,5% · REMA 100070 cl127,89 kr182,70 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl127,89 kr182,70 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl129,95 kr185,64 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl139,95 kr199,93 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl145,00 kr207,14 kr/liter
- Beefeater Gin 40% · Wolt Market700 ml149,95 kr214,21 kr/liter
- Beefeater London Dry Gin · MENY70 cl154,95 kr221,36 kr/liter
- LONDON DRY GIN 43,1% · REMA 100070 cl167,89 kr239,84 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl176,25 kr251,79 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl176,25 kr251,79 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl176,25 kr251,79 kr/liter
- Beefeater Gin 40% · Min Købmand70 cl179,99 kr257,13 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl199,00 kr284,29 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LONDON GIN 37,5% · REMA 100070 cl70,48 kr100,69 kr/liter
- London James Langley (37,5%) · Nemlig0.7 l70,48 kr100,69 kr/liter
- Gin · Føtex50 cl85,00 kr170,00 kr/liter
- Gin · Bilka50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Gin m. rabarbersmag · Bilka50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Butlers Dry Gin 37,5% · Min Købmand70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Finsbury gin (37,5%) · Nemlig0.7 l98,75 kr141,07 kr/liter
- GORDONS DRY GIN 70 CL 37,5% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gin m. mandarinsmag · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Gin m. citronsmag · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Captains Gin 37,5% · Wolt Market700 ml99,95 kr142,79 kr/liter
- Finsbury Gin · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Bombay Sapphire` Gin · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordons dry (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordon’s Premium Pink (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordons Sicilian lemon (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- London Dry Gin 40%, Gordon's · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- TANQUERAY GIN 70 CL 43,1% · Brugsen70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Gin m. jordbær · Føtex70 cl119,00 kr170,00 kr/liter
- Gin m. passionsfrugt · Føtex70 cl125,00 kr178,57 kr/liter
- Gin m. hindbær og jordbær · Føtex70 cl125,00 kr178,57 kr/liter
- BOMBAY SAPPHIRE GIN 70 CL 40% · Kvickly70 cl129,00 kr184,29 kr/liter
- Tanqueray Gin · Spar70 cl129,00 kr184,29 kr/liter
- BOMBAY SAPPHIRE GIN 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl129,00 kr184,29 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
London Dry gin hos Bilka koster 139.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 554 dage. Gennemsnitsprisen for London Dry gin hos Bilka er 113.28 kr og varierer fra 89.00 kr til 139.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 554 dage har Goma registreret prisdata for London Dry gin hos Bilka i 528 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har London Dry gin været markeret som tilbud 145 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 40% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 554 dage kan vi se følgende mønstre: London Dry gin har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 15 dage mellem hver tilbudsperiode. London Dry gin er ofte på tilbud (40% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 27 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.