Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi334 kcal
| Energi | 1.399 kJ / 334 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Likør
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Licor 43 · Spar50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · Kvickly50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · SuperBrugsen50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Likør · Føtex50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Likør · Bilka50 cl149,00 kr298,00 kr/liter
- Licor 43 31% · MENY50 cl154,95 kr309,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Lakridsshot · Bilka8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Lakridsshot · Netto8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Citronlikør · Bilka50 cl75,95 kr151,90 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade- og hasselnødsmag · Bilka50 cl78,95 kr157,90 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær-rabarber · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kahlua Likør 16% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Malibu Orginal 18% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Pisang Ambon Original · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær/rab 16,4% · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Malibu (18%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Disaronno Amaretto 28% · MENY35 cl119,95 kr342,71 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Lys spiritus m. kokossmag · Bilka70 cl129,95 kr185,64 kr/liter
- Lys spiritus m. kokossmag · Føtex70 cl129,95 kr185,64 kr/liter
- Pisang Ambon Original · MENY70 cl129,95 kr185,64 kr/liter
- Malibu Orginal 18% · MENY70 cl130,95 kr187,07 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Likør hos Bilka koster 149.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Likør hos Bilka er 123.64 kr og varierer fra 99.00 kr til 149.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Likør hos Bilka i 531 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Likør været markeret som tilbud 154 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 42% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Likør har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 15 dage mellem hver tilbudsperiode. Likør er ofte på tilbud (42% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 20 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.