Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Rosato · Bilka150 cl99,00 kr66,00 kr/liter
- Rosato · Føtex150 cl99,00 kr66,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- INDOMITA ROSE · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- Rosé · Netto75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Bardolino Chiaretto · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinotage Rosé · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Ros’ 21 13% Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- SILENIA ROSE SPANIEN 75 CL 12,5% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Reserva Rosé · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Tempranillo Rioja · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Pinard Rose Prisma · Min Købmand100 cl51,50 kr51,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Rosato hos Bilka koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 185 dage. Gennemsnitsprisen for Rosato hos Bilka er 95.85 kr og varierer fra 66.75 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 185 dage har Goma registreret prisdata for Rosato hos Bilka i 126 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 68% af tiden. Ud af de 126 prisregistreringer har Rosato været markeret som tilbud 3 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 185 dage kan vi se følgende mønstre: Rosato har været på tilbud hos Bilka i maj, juni og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Der går typisk 50 dage mellem hver tilbudsperiode. Rosato er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 56 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.