Føtex
Carmen
Reserva Rosé
75 cl
66,67 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Reserva Rosé · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Reserva Rosé · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- EL SENVINO 12% · REMA 100037.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- INDOMITA ROSE · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Rosé · Netto75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Bardolino Chiaretto · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinotage Rosé · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Ros’ 21 13% Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- SILENIA ROSE SPANIEN 75 CL 12,5% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 11% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Reserva Rosé hos Føtex koster 50.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 120 dage. Gennemsnitsprisen for Reserva Rosé hos Føtex er 50.00 kr og varierer fra 50.00 kr til 50.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 120 dage har Goma registreret prisdata for Reserva Rosé hos Føtex i 114 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 114 prisregistreringer har Reserva Rosé været markeret som tilbud 29 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 25% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 120 dage kan vi se følgende mønstre: Reserva Rosé har været på tilbud hos Føtex i juni og juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 36 dage. Reserva Rosé er ofte på tilbud (25% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 63 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.