Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vin D'Alsace Pinot Blanc · Bilka75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Vin D'Alsace Pinot Blanc · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vin D'Alsace Pinot Blanc hos Bilka koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 185 dage. Gennemsnitsprisen for Vin D'Alsace Pinot Blanc hos Bilka er 94.68 kr og varierer fra 59.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 185 dage har Goma registreret prisdata for Vin D'Alsace Pinot Blanc hos Bilka i 111 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 60% af tiden. Ud af de 111 prisregistreringer har Vin D'Alsace Pinot Blanc været markeret som tilbud 24 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 22% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 185 dage kan vi se følgende mønstre: Vin D'Alsace Pinot Blanc har været på tilbud hos Bilka i juni og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 39 dage mellem hver tilbudsperiode. Vin D'Alsace Pinot Blanc er ofte på tilbud (22% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 51 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.