Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pinot Noir · Bilka75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl219,00 kr292,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DREAM PINOT NOIR MOLDOVA 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Spätburgunder · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY PINOT NOIR FRANKRIG 13,5% · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- P.Maufoux Pinot Noir Horizon · Nemlig0.75 l59,95 kr79,93 kr/liter
- Bourgogne Pinot Noir · Netto37.5 cl59,95 kr159,87 kr/liter
- Jean-Marie Garnier Pinot Noir · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Laboure-roi Pinot Noir · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- SMOOTH SILKY 13% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Pinot Noir hos Bilka koster 219.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 181 dage. Gennemsnitsprisen for Pinot Noir hos Bilka er 164.63 kr og varierer fra 129.00 kr til 219.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 181 dage har Goma registreret prisdata for Pinot Noir hos Bilka i 144 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 80% af tiden. Ud af de 144 prisregistreringer har Pinot Noir været markeret som tilbud 33 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 23% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 181 dage kan vi se følgende mønstre: Pinot Noir har været på tilbud hos Bilka i maj, juni, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 31 dage mellem hver tilbudsperiode. Pinot Noir er ofte på tilbud (23% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 56 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.