Bilka
Glenmorange
Triple Cask Reserve Single Malt Scotch whisky
70 cl
398,57 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Triple Cask Reserve Single Malt Scotch whisky · Bilka70 cl279,00 kr398,57 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- GRANTS 70 CL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine''s Whisky · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Blended skotsk Whisky 40%, Grants Triplewood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Triple Cask Reserve Single Malt Scotch whisky hos Bilka koster 279.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 18. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 75 dage. Gennemsnitsprisen for Triple Cask Reserve Single Malt Scotch whisky hos Bilka er 281.93 kr og varierer fra 221.25 kr til 295.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 75 dage har Goma registreret prisdata for Triple Cask Reserve Single Malt Scotch whisky hos Bilka i 73 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 73 prisregistreringer har Triple Cask Reserve Single Malt Scotch whisky været markeret som tilbud 1 dag hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 75 dage kan vi se følgende mønstre: Triple Cask Reserve Single Malt Scotch whisky har været på tilbud hos Bilka i juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Triple Cask Reserve Single Malt Scotch whisky er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 62 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka.