Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi75 kcalSukker0,3 gKulhydrat1,2 g
| Energi | 310 kJ / 75 kcal |
|---|---|
| Kulhydrat | 1,2 g |
| - heraf sukkerarter | 0,3 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Kulhydrat
- 100%
IngredienserVis mereVis mindre
Druer, rektificeret koncentreret druemost, konserveringsmidler og antioxidanter: SULFITTER, stabiliseringsmidler: gummi arabicum.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Valpolicella Morandina · Bilka75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Valpolicella Morandina hos Bilka koster 199.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. august 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 43 dage. Gennemsnitsprisen for Valpolicella Morandina hos Bilka er 199.00 kr og varierer fra 199.00 kr til 199.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 43 dage har Goma registreret prisdata for Valpolicella Morandina hos Bilka i 26 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 60% af tiden.
Valpolicella Morandina kan købes hos Bilka til 199 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 449 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.