Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Sukker, 33 % MANDLER, 9 % kokosmel, vand, helt hærdet palmefedt, glukosesirup, fedtfattig kakao, HASSELNØDDER, 1 % frysetørrede hindbær, SMØROLIE, 0,5 % PISTACIENØDDER, MÆLKEPULVER, kakaomasse, emulgatorer (E 492, E322, E 476), konserveringsmiddel (E 202), aroma, fugtighedsbevarende middel (E 1103). Kan indeholde spor af soja. Æsken indeholder 1 x Marcipanbrød neutral, 1 x Marcipan med 13 % nougat pyntet med pistacienød, 1 x Marcipanbrød med kokos pyntet med frysetørrede hindbær.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Marcipanbrød 3 stk · Bilka3 stk49,00 kr16,33 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS · Brugsen40 g8,00 kr200,00 kr/kg
- Marcipanbrød · Føtex25 g8,00 kr320,00 kr/kg
- MARCIPANBRØD ANTH.BERG 40 G TOMS · 365discount40 g10,00 kr250,00 kr/kg
- MARCIPANBRØD CRUNCHY HAZELNUT · 365discount33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- MARCIPANBAR BAILEYS · 365discount33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- Hazelnut marcipanbrød · Føtex33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- Bailey's marcipanbrød · Føtex33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- Marcipanbrød · Føtex40 g10,00 kr250,00 kr/kg
- Nougat marcipanbrød · Føtex40 g10,00 kr250,00 kr/kg
- Pistachio marcipanbrød · Føtex33 g10,00 kr303,03 kr/kg
- Marcipanbrød · Netto40 g10,00 kr250,00 kr/kg
- Anthon Berg Marcipanbrød · Spar40 g11,00 kr275,00 kr/kg
- A.B. Nougat Brød · Spar40 g11,00 kr275,00 kr/kg
- A.B. Marcipan Bar Pistachi · Spar33 g11,00 kr333,33 kr/kg
- A.B. Marcipan Crunch Hazel · Spar33 g11,00 kr333,33 kr/kg
- A.B. Marcipanbrød Baileys · Spar33 g11,00 kr333,33 kr/kg
- A.B. Marcipan Bar Mocca · Spar33 g12,00 kr363,64 kr/kg
- Marcipanbrød, Anthon Berg · Wolt Market40 g12,00 kr300,00 kr/kg
- Marcipanbrød m. knasende hasselnød, Anthon Berg · Wolt Market33 g12,00 kr363,64 kr/kg
- Marcipanbrød m. Baileys 0,6%, Anthon Berg · Wolt Market33 g12,00 kr363,64 kr/kg
- MARCIPANBRØD · REMA 100030 g12,95 kr431,67 kr/kg
- MARCIPANBRØD · REMA 100040 g14,95 kr373,75 kr/kg
- Marcipanbrød · Bilka40 g14,95 kr373,75 kr/kg
- Marcipanbrød u. tilsat sukker · Bilka30 g14,95 kr498,33 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Marcipanbrød 3 stk hos Bilka koster 49.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 9 dage. Gennemsnitsprisen for Marcipanbrød 3 stk hos Bilka er 49.00 kr og varierer fra 49.00 kr til 49.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 9 dage har Goma registreret prisdata for Marcipanbrød 3 stk hos Bilka i 9 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden.
Marcipanbrød 3 stk kan købes hos Bilka til 49 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 68 alternativer tilgængelige på tværs af 11 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.