Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Sukker, HVEDEMEL, vand, abrikoskerner, olier (palme, raps, kokos, solsikke), MANDEL, fedtstoffer (helt hærdet palme, palme, kokos, helt hærdet kokos), SMØR, glukosesirup, fedtfattig kakao, gær, ÆG, kakao, hindbær, kakaomasse, modificeret stivelse, invertsukkersirup, HASSELNØD, ÆGGEHVIDE, glukose-fruktosesirup, stivelse, sukkersirup, vallepulver (af MÆLK), salt, emulgatorer (E492, E476, E471, E472e, E481, E475, E322 indeholder SOJA, E339, E433), rom, æblepuré, HVEDEGLUTEN, ÆGGEBLOMMER, aromaer, krydderier, MÆLKEPULVER, stabilisatorer (E412, E440, E401, E404, E339, E451, E516), hævemidler (E450, E500), fortykningsmiddel (E415), dextrose, salt tilsat jod, ethanol, SMØROLIE, surhedsregulerende midler (E330, E331, E333, E263, E525), SKUMMETMÆLKSPULVER, melasse, BYGMALTMEL, konserveringsmiddel (E202), farver (E170, E160a, E131, E160a), overflademiddel (E953), karamelliseret sukkersirup, melbehandlingsmiddel (E300), rødbedepulver, MÆLKEPROTEIN, kakaosmør, gelmidler (E406, E404), enzymer (indeholder HVEDE), koncentreret hindbærsaft, maltodextrin, ærteprotein, antioxidanter (E306, E304, E307), LAKTOSE, FLØDEPULVER, HVEDEMALTMEL, MÆLKEFEDT, vitamin A, formalet vaniljestang, vaniljeekstrakt.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Frankenstein træstamme 2 stk · Bilka2 stk30,00 kr15,00 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Fp Træstammer · MENY140 g9,50 kr67,86 kr/kg
- K.V. Træstammer To Go! · Løvbjerg80 g9,99 kr124,88 kr/kg
- COOP TRÆSTAMMER 200 G X 12 · 365discount200 g12,00 kr60,00 kr/kg
- Træstamme* · Netto1 stk12,00 kr12,00 kr/stk
- TRÆSTAMMER · REMA 1000200 g13,57 kr67,85 kr/kg
- HALLOWEEN TRÆSTAMMER · REMA 1000200 g14,00 kr70,00 kr/kg
- Træstammer · Bilka200 g14,00 kr70,00 kr/kg
- TRÆSTAMMER · REMA 1000200 g15,00 kr75,00 kr/kg
- Træstammer · Netto200 g15,95 kr79,75 kr/kg
- K.V. Træstammer To Go! · Spar100 g15,95 kr159,50 kr/kg
- Fp Træstammer · Spar140 g15,95 kr113,93 kr/kg
- Træstammer · Nemlig4 stk17,95 kr4,49 kr/stk
- Træstamme · Føtex116 g18,00 kr155,17 kr/kg
- Dan Cake Træstammer · MENY200 g19,95 kr99,75 kr/kg
- Træstammer · Nemlig4 stk24,25 kr6,06 kr/stk
- Træstamme · Nemlig140 g26,00 kr185,71 kr/kg
- Træstamme 2 stk · Bilka2 stk29,00 kr14,50 kr/stk
- Hvid træstamme 2 stk · Bilka2 stk30,00 kr15,00 kr/stk
- Træstamme 2 stk · Føtex2 stk30,00 kr15,00 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Frankenstein træstamme 2 stk hos Bilka koster 30.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 9 dage. Gennemsnitsprisen for Frankenstein træstamme 2 stk hos Bilka er 30.00 kr og varierer fra 30.00 kr til 30.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 9 dage har Goma registreret prisdata for Frankenstein træstamme 2 stk hos Bilka i 9 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden.
Frankenstein træstamme 2 stk kan købes hos Bilka til 30 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 19 alternativer tilgængelige på tværs af 9 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.