Bilka
Vecchia Cantina
Riserva Vino Nobile di Montepulciano
75 cl
172,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Riserva Vino Nobile di Montepulciano · Bilka75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Riserva Vino Nobile di Montepulciano · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Riserva Vino Nobile di Montepulciano hos Bilka koster 129.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Riserva Vino Nobile di Montepulciano hos Bilka er 119.65 kr og varierer fra 71.40 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Riserva Vino Nobile di Montepulciano hos Bilka i 440 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 82% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Riserva Vino Nobile di Montepulciano været markeret som tilbud 10 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 3% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 535 dage kan vi se følgende mønstre: Riserva Vino Nobile di Montepulciano har været på tilbud hos Bilka i marts, maj, august og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 3 dage. Der går typisk 89 dage mellem hver tilbudsperiode. Riserva Vino Nobile di Montepulciano er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 125 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.