Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Single Malt Scotch Whisky · Føtex70 cl254,95 kr364,21 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 10 år · Føtex70 cl275,00 kr392,86 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 12 år · Bilka70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 12 år · Bilka70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Single Malt Scotch whisky 12 år · Føtex70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 12 år · Føtex70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 12 år · Bilka70 cl309,00 kr441,43 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 12 år · Føtex70 cl319,00 kr455,71 kr/liter
- Single Malt Scotch Whiskey 12 år · Bilka70 cl329,00 kr470,00 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 10 år · Bilka70 cl349,95 kr499,93 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 15 år · Bilka70 cl349,95 kr499,93 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 10 år · Bilka70 cl350,00 kr500,00 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 12 år · Bilka70 cl359,00 kr512,86 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky · Bilka70 cl359,00 kr512,86 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 12 år · Føtex70 cl359,00 kr512,86 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky · Føtex70 cl359,00 kr512,86 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 8 år · Føtex70 cl399,00 kr570,00 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky · Bilka70 cl429,00 kr612,86 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 12 år · Bilka70 cl429,00 kr612,86 kr/liter
- Single Malt Scotch whisky 12 år · Bilka70 cl449,00 kr641,43 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 15 år · Bilka70 cl499,00 kr712,86 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 8 år · Bilka70 cl599,00 kr855,71 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 16 år · Bilka70 cl649,00 kr927,14 kr/liter
- Single Malt Scotch Whisky 16 år · Føtex70 cl699,00 kr998,57 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- GRANTS 70 CL · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine''s Whisky · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Blended skotsk Whisky 40%, Grants Triplewood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Single Malt Scotch Whisky 10 år hos Bilka koster 350.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 554 dage. Gennemsnitsprisen for Single Malt Scotch Whisky 10 år hos Bilka er 315.18 kr og varierer fra 249.00 kr til 350.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 554 dage har Goma registreret prisdata for Single Malt Scotch Whisky 10 år hos Bilka i 525 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Single Malt Scotch Whisky 10 år været markeret som tilbud 47 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 554 dage kan vi se følgende mønstre: Single Malt Scotch Whisky 10 år har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, april, juli, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Der går typisk 39 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 20 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.