Bilka
Calvet
Val de Loire Rosé d'Anjou Mélodie Pour Deux
75 cl
120,11 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Val de Loire Rosé d'Anjou Mélodie Pour Deux · Bilka75 cl90,08 kr120,11 kr/liter
- Val de Loire Rosé d'Anjou Mélodie Pour Deux · Føtex75 cl90,08 kr120,11 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Rosado Tempranillo · Føtex37.5 cl18,00 kr48,00 kr/liter
- EL SENVINO 12% · REMA 100037.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Bilka25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Rosado Tempranillo · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Pret-A-Porter Rosé · Føtex25 cl25,00 kr100,00 kr/liter
- Bree Pinot Noir Rosävin · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- SIGNATURE ROSE ZA 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSATO FUOCO PUGLIA IT 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Mateus Rose 11% · MENY25 cl36,75 kr147,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Pinotage Rose · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Santa Rita 120 Rose 2024 · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Rosä · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Rosévin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Todays Spec. Rosé 15 11,5 · Min Købmand75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Tofterup Rosevin 2025 Øko · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Vida Vina Tendida Rose · MENY750 ml49,95 kr66,60 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 11% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Tempranillo Rioja · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Pinard Rose Prisma · Min Købmand100 cl51,50 kr51,50 kr/liter
- Rosé · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Colette&co Rose 2025 · Spar75 cl55,95 kr74,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Val de Loire Rosé d'Anjou Mélodie Pour Deux hos Bilka koster 90.08 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 565 dage. Gennemsnitsprisen for Val de Loire Rosé d'Anjou Mélodie Pour Deux hos Bilka er 77.20 kr og varierer fra 49.00 kr til 91.51 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 565 dage har Goma registreret prisdata for Val de Loire Rosé d'Anjou Mélodie Pour Deux hos Bilka i 530 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Val de Loire Rosé d'Anjou Mélodie Pour Deux været markeret som tilbud 35 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 10% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 565 dage kan vi se følgende mønstre: Val de Loire Rosé d'Anjou Mélodie Pour Deux har været på tilbud hos Bilka i april, maj, juni og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 41 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 56 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.