Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Noble House Spätburgunder · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Spätburgunder · Bilka75 cl75,00 kr100,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DREAM PINOT NOIR MOLDOVA 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY PINOT NOIR FRANKRIG 13,5% · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- P.Maufoux Pinot Noir Horizon · Nemlig0.75 l59,95 kr79,93 kr/liter
- Bourgogne Pinot Noir · Netto37.5 cl59,95 kr159,87 kr/liter
- Jean-Marie Garnier Pinot Noir · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Laboure-roi Pinot Noir · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- SMOOTH SILKY 13% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- ØKO SPATBURGUNDER TROCKE TY 75 CL 12,5% · Kvickly450 cl69,00 kr15,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Noble House Spätburgunder hos Bilka koster 75.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 555 dage. Gennemsnitsprisen for Noble House Spätburgunder hos Bilka er 70.62 kr og varierer fra 35.00 kr til 249.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 555 dage har Goma registreret prisdata for Noble House Spätburgunder hos Bilka i 503 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 91% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Noble House Spätburgunder været markeret som tilbud 25 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 555 dage kan vi se følgende mønstre: Noble House Spätburgunder har været på tilbud hos Bilka i april, maj, juni og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Der går typisk 52 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.