
Brugsen
Jacob
JACOB YAKIMA IPA 75 CL FL 6,5%
75 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
29,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- JACOB YAKIMA IPA 75 CL FL 6,5% · Brugsen75 cl22,00 kr29,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 IPA · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal IPA · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal IPA · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- 1866 IPA · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- India Pale Ale · Føtex0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Mosaic IPA · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Mosaic IPA · Netto0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- 1866 IPA · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- Mosaic IPA · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- India Pale Ale · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- India Pale Ale · Netto0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK IPA 44 CL DS 5,9% · Kvickly44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ GYLDEN IPA 44 CL DS 5,9% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK IPA 44 CL DS 5,9% · SuperBrugsen44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ GYLDEN IPA 44 CL DS 5,9% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- YAKIMA IPA 6,5% · REMA 100033 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Stifinder IPA Solnedgang · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- India Pale Ale · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- IPA · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- IPA · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Mosaic IPA · Netto0.5 l13,00 kr26,00 kr/liter
- Bombay IPA øko · Bilka0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
- Bombay IPA øko · Føtex0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
JACOB YAKIMA IPA 75 CL FL 6,5% hos Brugsen koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for JACOB YAKIMA IPA 75 CL FL 6,5% hos Brugsen er 23.64 kr og varierer fra 20.00 kr til 28.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for JACOB YAKIMA IPA 75 CL FL 6,5% hos Brugsen i 55 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 14% af tiden. Ud af de 55 prisregistreringer har JACOB YAKIMA IPA 75 CL FL 6,5% været markeret som tilbud 55 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: JACOB YAKIMA IPA 75 CL FL 6,5% har været på tilbud hos Brugsen i marts, april, juni, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). JACOB YAKIMA IPA 75 CL FL 6,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.