Føtex
Smirnoff
Smirnoff Ice Raspberry
0.25 l
66,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi65 kcalFedt0 gSukker9 gProtein0 g
| Energi | 272 kJ / 65 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 9 g |
| - heraf sukkerarter | 9 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Smirnoff Ice Raspberry · Føtex0.25 l16,50 kr66,00 kr/liter
- Smirnoff Ice Raspberry · Bilka0.25 l16,50 kr66,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Smirnoff Ice Raspberry hos Føtex koster 16.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Smirnoff Ice Raspberry hos Føtex er 15.92 kr og varierer fra 9.00 kr til 16.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Smirnoff Ice Raspberry hos Føtex i 512 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Smirnoff Ice Raspberry været markeret som tilbud 18 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Smirnoff Ice Raspberry har været på tilbud hos Føtex i august og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 227 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.