
Min Købmand
Carlsberg Denmark
Breezer Orange 4%
27.5 ml
Tilbuddet udløber i dag
436,36 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi237 kJ
| Energi | 237 kJ |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 · 365discount27.5 cl13,00 kr47,27 kr/liter
- ORANGE 4% · REMA 100027.5 cl14,95 kr54,36 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.28 l14,95 kr53,39 kr/liter
- Breezer Orange (4%) · Nemlig0.275 l14,95 kr54,36 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.28 l16,25 kr58,04 kr/liter
- Bacardi Breezer m. appelsin 4,0% · Wolt Market275 ml18,50 kr67,27 kr/liter
- Breezer Orange 4% · MENY27.5 ml19,95 kr725,45 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Smirnoff Ice · Netto0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Netto0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · 365discount27.5 cl13,00 kr47,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Breezer Orange 4% hos Min Købmand koster typisk 19.95 kr, men er lige nu på tilbud til 12.00 kr, hvilket giver en besparelse på 40%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Breezer Orange 4% hos Min Købmand er 16.48 kr og varierer fra 10.00 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Breezer Orange 4% hos Min Købmand i 150 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 150 prisregistreringer har Breezer Orange 4% været markeret som tilbud 56 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 37% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 153 dage kan vi se følgende mønstre: Breezer Orange 4% har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 8 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 16 dage mellem hver tilbudsperiode. Breezer Orange 4% er ofte på tilbud (37% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.