Netto
Breezer
Breezer m. appelsin
0.25 l
48,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi57 kcal
| Energi | 237 kJ / 57 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, vodka, sukker, appelsinjuice fra koncentrat, aromaer, kuldioxid, syre: E330, surhedsregulerende middel: E331, konserveringsmiddel: E202, E211, stabilisatorer: E414, E445, E444, koncentrat (sød kartoffel, gulerod), farvestof: E104 E104 : Kan have en negativ indvirkning på børns aktivitet og koncentrationsevne.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Breezer m. appelsin · Netto0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Smirnoff Ice · Netto0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- ORANGE 4% · REMA 100027.5 cl14,95 kr54,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Breezer m. appelsin hos Netto koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Breezer m. appelsin hos Netto er 11.79 kr og varierer fra 8.00 kr til 14.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Breezer m. appelsin hos Netto i 512 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Breezer m. appelsin været markeret som tilbud 45 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 12% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Breezer m. appelsin har været på tilbud hos Netto i april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 51 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 27 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.