Føtex
Punch Club
Cocktail m. vodka
25 cl
80,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cocktail m. vodka · Føtex25 cl20,00 kr80,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cocktail m. vodka hos Føtex koster 20.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 464 dage. Gennemsnitsprisen for Cocktail m. vodka hos Føtex er 15.44 kr og varierer fra 15.00 kr til 20.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 464 dage har Goma registreret prisdata for Cocktail m. vodka hos Føtex i 62 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 62 prisregistreringer har Cocktail m. vodka været markeret som tilbud 24 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 39% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 464 dage kan vi se følgende mønstre: Cocktail m. vodka har været på tilbud hos Føtex i juni, juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 13 dage. Der går typisk 437 dage mellem hver tilbudsperiode. Cocktail m. vodka er ofte på tilbud (39% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.