Føtex
Calvet
Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches
75 cl
198,67 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches · Føtex75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches · Bilka75 cl149,00 kr198,67 kr/liter
- Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches · Bilka75 cl229,00 kr305,33 kr/liter
- Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches · Føtex75 cl229,00 kr305,33 kr/liter
- Sancerre L'Ancienne Vigne · Bilka75 cl299,61 kr399,48 kr/liter
- Sancerre L'Ancienne Vigne · Føtex75 cl299,61 kr399,48 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches hos Føtex koster 149.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches hos Føtex er 127.03 kr og varierer fra 71.40 kr til 149.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches hos Føtex i 476 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 92% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches været markeret som tilbud 16 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches har været på tilbud hos Føtex i maj og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 180 dage mellem hver tilbudsperiode. Val de Loire Sancerre Les Hautes Roches er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.