Føtex
Tanqueray
Cocktail m. Gin og Tonic
25 cl
106,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
London dry gin med tonicvand (kinin) og andre aromaer.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cocktail m. Gin og Tonic · Føtex25 cl26,50 kr106,00 kr/liter
- Cocktail m. Gin og Tonic · Bilka25 cl26,50 kr106,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cocktail m. citrussmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Bilka0.25 l7,00 kr28,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- VODKA & ENERGIDRIK 5% · REMA 100025 cl10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Bilka20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- SMIRNOFF ICE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- SHAKER SPORT 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- BREEZER ORANGE 27,5 CL FL 4% · Brugsen27.5 cl10,00 kr36,36 kr/liter
- Cocktail m. hyldeblomstsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. bærsmag · Føtex20 cl10,00 kr50,00 kr/liter
- Cocktail m. citrussmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. ananassmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Cocktail m. hindbærsmag · Netto0.25 l10,00 kr40,00 kr/liter
- Breezer Passionfruit/mango · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Strawberry 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer Raspberry/yuzu 4% · Spar27.5 ml10,00 kr363,64 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Bilka0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer m. appelsin · Føtex0.25 l12,00 kr48,00 kr/liter
- Breezer Orange 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
- Breezer Pineapple 4% · Min Købmand27.5 ml12,00 kr436,36 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cocktail m. Gin og Tonic hos Føtex koster 26.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 514 dage. Gennemsnitsprisen for Cocktail m. Gin og Tonic hos Føtex er 26.45 kr og varierer fra 19.87 kr til 26.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 514 dage har Goma registreret prisdata for Cocktail m. Gin og Tonic hos Føtex i 508 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Cocktail m. Gin og Tonic været markeret som tilbud 7 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 514 dage kan vi se følgende mønstre: Cocktail m. Gin og Tonic har været på tilbud hos Føtex i maj, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 3 dage. Der går typisk 135 dage mellem hver tilbudsperiode. Cocktail m. Gin og Tonic er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.