Føtex
Kung Fu Girl
Pinot Noir California
6 l
Tilbuddet udløber torsdag
23,17 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pinot Noir California · Bilka6 l129,00 kr21,50 kr/liter
- Pinot Noir California · Føtex6 l139,00 kr23,17 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- INDOMITA PINOT NOIR · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- DREAM PINOT NOIR MOLDOVA 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Spätburgunder · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY PINOT NOIR FRANKRIG 13,5% · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Van Loveren Vine-by-Pole Pinot · Nemlig0.75 l49,95 kr66,60 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- P.Maufoux Pinot Noir Horizon · Nemlig0.75 l59,95 kr79,93 kr/liter
- Bourgogne Pinot Noir · Netto37.5 cl59,95 kr159,87 kr/liter
- Jean-Marie Garnier Pinot Noir · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Laboure-roi Pinot Noir · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- SMOOTH SILKY 13% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Pinot Noir California hos Føtex koster typisk 189.00 kr, men er lige nu på tilbud til 139.00 kr, hvilket giver en besparelse på 26%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 6. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 513 dage. Gennemsnitsprisen for Pinot Noir California hos Føtex er 164.85 kr og varierer fra 119.00 kr til 189.38 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 513 dage har Goma registreret prisdata for Pinot Noir California hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Pinot Noir California været markeret som tilbud 136 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 37% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 513 dage kan vi se følgende mønstre: Pinot Noir California har været på tilbud hos Føtex i januar, april, maj, juni, juli, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 20 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 39 dage mellem hver tilbudsperiode. Pinot Noir California er ofte på tilbud (37% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.