Føtex
Spanien
Iberico Secreto
0.2 kg
349,75 kr/kg
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi306 kcalFedt26,9 gSukker0 gProtein15,9 g
| Energi | 1.285 kJ / 306 kcal |
|---|---|
| Fedt | 26,9 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 9,4 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 15,9 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 79,2%
- Kulhydrat
- 0%
- Protein
- 20,8%
IngredienserVis mereVis mindre
Iberico secreto af gris
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Iberico Secreto · Føtex0.2 kg69,95 kr349,75 kr/kg
- Iberico Secreto · Bilka0.2 kg69,95 kr349,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET · Kvickly200 g59,00 kr295,00 kr/kg
- IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET · SuperBrugsen200 g59,00 kr295,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Iberico Secreto hos Føtex koster 69.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 120 dage. Gennemsnitsprisen for Iberico Secreto hos Føtex er 67.85 kr og varierer fra 59.00 kr til 69.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 120 dage har Goma registreret prisdata for Iberico Secreto hos Føtex i 120 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 120 prisregistreringer har Iberico Secreto aldrig været markeret som tilbud hos Føtex.
Iberico Secreto kan købes hos Føtex til 70 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 3 alternativer tilgængelige på tværs af 3 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.