
Kvickly
Irma
IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET
200 g
Tilbuddet udløber i dag
295,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET · Kvickly200 g59,00 kr295,00 kr/kg
- IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET · SuperBrugsen200 g59,00 kr295,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Iberico Secreto · Bilka0.2 kg69,95 kr349,75 kr/kg
- Iberico Secreto · Føtex0.2 kg69,95 kr349,75 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET hos Kvickly koster 59.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 133 dage. Gennemsnitsprisen for IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET hos Kvickly er 76.74 kr og varierer fra 59.00 kr til 110.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 133 dage har Goma registreret prisdata for IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET hos Kvickly i 23 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 17% af tiden. Ud af de 23 prisregistreringer har IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET været markeret som tilbud 23 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 133 dage kan vi se følgende mønstre: IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET har været på tilbud hos Kvickly i maj, juni, juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 135 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 139 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). IRMA IBERICO SECRETO SP 200 G OPTØET er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.