Føtex
Jean-Marie Garnier
Blanc Sélection du Sommelier
300 cl
38,33 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Blanc Sélection du Sommelier · Føtex300 cl115,00 kr38,33 kr/liter
- Blanc Sélection du Sommelier · Bilka300 cl115,00 kr38,33 kr/liter
- Blanc Sélection du Sommelier · Netto300 cl115,00 kr38,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP BIANCO VDT · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- Retsina Hvid Malamatina · MENY50 cl39,95 kr79,90 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
- Verdejo Sauvignon Blanc øko · Bilka75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Blanc Sélection du Sommelier hos Føtex koster 115.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 121 dage. Gennemsnitsprisen for Blanc Sélection du Sommelier hos Føtex er 102.07 kr og varierer fra 88.00 kr til 115.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 121 dage har Goma registreret prisdata for Blanc Sélection du Sommelier hos Føtex i 118 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 118 prisregistreringer har Blanc Sélection du Sommelier været markeret som tilbud 31 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 26% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 121 dage kan vi se følgende mønstre: Blanc Sélection du Sommelier har været på tilbud hos Føtex i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 23 dage mellem hver tilbudsperiode. Blanc Sélection du Sommelier er ofte på tilbud (26% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.