Føtex
Frosch
Toiletrens citron
750 ml
21,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Toiletrens citron · Føtex750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens citrus · Føtex750 ml19,00 kr25,33 kr/liter
- Toiletrens citron · Bilka750 ml23,51 kr31,35 kr/liter
- Toiletrens citrus · Bilka750 ml30,10 kr40,13 kr/liter
- Toiletrens citrus · Bilka750 ml30,10 kr40,13 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- RENGØRING CITRUS · REMA 10001 l8,24 kr8,24 kr/liter
- Toiletrens Floral Fresh · Bilka750 ml10,00 kr13,33 kr/liter
- Toiletblok Magnolia · Bilka55 g10,00 kr181,82 kr/kg
- WC RENS · REMA 10001 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens citrus · Bilka1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Fp Toilet Rens · MENY1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens · Nemlig1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens · Netto1 l11,20 kr11,20 kr/liter
- Toiletrens citrus · Føtex1 l11,25 kr11,25 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens Active · Bilka750 ml12,50 kr16,67 kr/liter
- Toiletrens Lemon · Bilka750 ml12,50 kr16,67 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml13,25 kr17,67 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml13,25 kr17,67 kr/liter
- WC RENS · REMA 1000750 ml14,95 kr19,93 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens lavendel · Føtex750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Hello sensitive wc rens 750 ml · Netto750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens Gel Ocean · Føtex750 ml17,00 kr22,67 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml17,00 kr22,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Toiletrens citron hos Føtex koster 16.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Toiletrens citron hos Føtex er 20.12 kr og varierer fra 15.00 kr til 24.30 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Toiletrens citron hos Føtex i 513 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Toiletrens citron været markeret som tilbud 14 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Toiletrens citron har været på tilbud hos Føtex i september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 330 dage mellem hver tilbudsperiode. Toiletrens citron er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.