Føtex
Salling
Toiletrens
750 ml
13,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Toiletrens · Føtex750 ml10,00 kr13,33 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml13,25 kr17,67 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml17,00 kr22,67 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml17,00 kr22,67 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml19,00 kr25,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml20,00 kr26,67 kr/liter
- Toiletrens m. kalkfjerner · Nemlig0.75 l20,25 kr27,00 kr/liter
- Toiletrens · Nemlig0.75 l20,25 kr27,00 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml20,49 kr27,32 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml20,49 kr27,32 kr/liter
- WC-rens m. kalkfjerner, Harpic · Wolt Market750 ml20,95 kr27,93 kr/liter
- Toiletrens · Nemlig0.75 l24,25 kr32,33 kr/liter
- Toiletrens · Nemlig0.75 l24,25 kr32,33 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml25,65 kr34,20 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml26,10 kr34,80 kr/liter
- DOMESTOS WC RENS · REMA 1000750 ml26,25 kr35,00 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml26,25 kr35,00 kr/liter
- Toiletrens antikalk · Nemlig0.75 l26,25 kr35,00 kr/liter
- Toiletrens · Netto750 ml26,25 kr35,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- RENGØRING CITRUS · REMA 10001 l8,24 kr8,24 kr/liter
- Toiletrens Floral Fresh · Bilka750 ml10,00 kr13,33 kr/liter
- Toiletblok Magnolia · Bilka55 g10,00 kr181,82 kr/kg
- WC RENS · REMA 10001 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens citrus · Bilka1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Fp Toilet Rens · MENY1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens · Nemlig1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens · Netto1 l11,20 kr11,20 kr/liter
- Toiletrens citrus · Føtex1 l11,25 kr11,25 kr/liter
- Toiletrens Active · Bilka750 ml12,50 kr16,67 kr/liter
- Toiletrens Lemon · Bilka750 ml12,50 kr16,67 kr/liter
- WC RENS · REMA 1000750 ml14,95 kr19,93 kr/liter
- Toiletrens citron · Føtex750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens lavendel · Føtex750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Hello sensitive wc rens 750 ml · Netto750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens Gel Ocean · Føtex750 ml17,00 kr22,67 kr/liter
- Toiletrens Marine · Føtex750 ml19,00 kr25,33 kr/liter
- Toiletrens citrus · Føtex750 ml19,00 kr25,33 kr/liter
- Toiletrens Cleaning & Freshness · Bilka750 ml19,95 kr26,60 kr/liter
- Toiletrens · Bilka16 stk19,95 kr1,25 kr/stk
- Toiletrens Pink Hibiscus and Rose · Bilka750 ml19,95 kr26,60 kr/liter
- Toiletrens Disinfection & Fresh · Bilka750 ml19,95 kr26,60 kr/liter
- Toiletrens · Føtex16 stk19,95 kr1,25 kr/stk
- Toiletrens Ocean Fresh · Bilka750 ml20,00 kr26,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Toiletrens hos Føtex koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 23. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 435 dage. Gennemsnitsprisen for Toiletrens hos Føtex er 10.01 kr og varierer fra 10.00 kr til 12.41 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 435 dage har Goma registreret prisdata for Toiletrens hos Føtex i 430 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Toiletrens været markeret som tilbud 6 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 435 dage kan vi se følgende mønstre: Toiletrens har været på tilbud hos Føtex i marts. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Toiletrens er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 197 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.