Føtex
Mr. Strong
Toiletrens
16 stk
1,25 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Toiletrens · Føtex16 stk19,95 kr1,25 kr/stk
- Toiletrens · Bilka16 stk19,95 kr1,25 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- RENGØRING CITRUS · REMA 10001 l8,24 kr8,24 kr/liter
- Toiletrens Floral Fresh · Bilka750 ml10,00 kr13,33 kr/liter
- Toiletblok Magnolia · Bilka55 g10,00 kr181,82 kr/kg
- Toiletrens · Føtex750 ml10,00 kr13,33 kr/liter
- WC RENS · REMA 10001 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens citrus · Bilka1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Fp Toilet Rens · MENY1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens · Nemlig1 l10,29 kr10,29 kr/liter
- Toiletrens · Netto1 l11,20 kr11,20 kr/liter
- Toiletrens citrus · Føtex1 l11,25 kr11,25 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens · Føtex750 ml12,00 kr16,00 kr/liter
- Toiletrens Active · Bilka750 ml12,50 kr16,67 kr/liter
- Toiletrens Lemon · Bilka750 ml12,50 kr16,67 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml13,25 kr17,67 kr/liter
- WC RENS · REMA 1000750 ml14,95 kr19,93 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens · Bilka750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens citron · Føtex750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens lavendel · Føtex750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Hello sensitive wc rens 750 ml · Netto750 ml16,00 kr21,33 kr/liter
- Toiletrens Gel Ocean · Føtex750 ml17,00 kr22,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Toiletrens hos Føtex koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Toiletrens hos Føtex er 21.32 kr og varierer fra 15.96 kr til 25.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Toiletrens hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Toiletrens været markeret som tilbud 45 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 12% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Toiletrens har været på tilbud hos Føtex i marts, juni, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 74 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.