Føtex
Monkey Shoulder
Blended Malt Whisky
70 cl
432,41 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Blended Malt Whisky · Føtex70 cl302,69 kr432,41 kr/liter
- Blended Malt Whisky · Bilka70 cl302,69 kr432,41 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- LABEL 5 WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl89,87 kr128,39 kr/liter
- Wittons scotch (40%) · Nemlig0.7 l89,87 kr128,39 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Bilka70 cl96,00 kr137,14 kr/liter
- Blended Scotch Whisky 3 år · Føtex70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- JOHNNIE WALKER RED 70 CL 40% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse 40% · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Ballantine's Whisky 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BALLANTINE'S WHISKY 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FAMOUS GROUSE 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Famous Grouse Whisky · Nemlig70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Blended Scotch Whisky · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Johnnie Walker Red Label (40%) · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- Grants Triple Wood · Løvbjerg50 cl109,99 kr219,98 kr/liter
- WHISKY 40% · REMA 100070 cl110,59 kr157,99 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Blended Malt Whisky hos Føtex koster 302.69 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Blended Malt Whisky hos Føtex er 291.21 kr og varierer fra 224.25 kr til 302.69 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Blended Malt Whisky hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Blended Malt Whisky været markeret som tilbud 5 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Blended Malt Whisky har været på tilbud hos Føtex i maj og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 2 dage. Der går typisk 182 dage mellem hver tilbudsperiode. Blended Malt Whisky er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.