Føtex
Baron de Ley
Finca Monasterio Rioja
75 cl
305,33 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Finca Monasterio Rioja · Føtex75 cl229,00 kr305,33 kr/liter
- Finca Monasterio Rioja · Bilka75 cl229,00 kr305,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- AP ROSSO VDT 75 CL 13,0% · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primo Nativo Batch 99 · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Finca Monasterio Rioja hos Føtex koster 229.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 1. oktober 2026, hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Finca Monasterio Rioja hos Føtex er 194.90 kr og varierer fra 119.00 kr til 229.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Finca Monasterio Rioja hos Føtex i 514 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Finca Monasterio Rioja været markeret som tilbud 15 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Finca Monasterio Rioja har været på tilbud hos Føtex i august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 15 dage. Finca Monasterio Rioja er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 22 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.