Føtex
Amager Bryghus
Demon Juice
0.44 l
56,70 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Demon Juice · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Demon Juice · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 IPA · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal IPA · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal IPA · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- 1866 IPA · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- India Pale Ale · Føtex0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Mosaic IPA · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- 1866 IPA · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- Mosaic IPA · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- India Pale Ale · Bilka0.33 l9,00 kr27,27 kr/liter
- YAKIMA IPA 6,5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK IPA 44 CL DS 5,9% · Kvickly44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ GYLDEN IPA 44 CL DS 5,9% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK IPA 44 CL DS 5,9% · SuperBrugsen44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ GYLDEN IPA 44 CL DS 5,9% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- Stifinder IPA Solnedgang · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- India Pale Ale · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- IPA · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- IPA · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Mosaic IPA · Netto0.5 l13,00 kr26,00 kr/liter
- Bombay IPA øko · Bilka0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
- Bombay IPA øko · Føtex0.33 l13,25 kr40,15 kr/liter
- Bombay IPA øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Stifinder IPA Solnedgang · Føtex0.5 l15,45 kr30,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Demon Juice hos Føtex koster 24.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 13. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 507 dage. Gennemsnitsprisen for Demon Juice hos Føtex er 24.95 kr og varierer fra 24.95 kr til 24.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 507 dage har Goma registreret prisdata for Demon Juice hos Føtex i 503 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Demon Juice været markeret som tilbud 4 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 507 dage kan vi se følgende mønstre: Demon Juice har været på tilbud hos Føtex i marts. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Demon Juice er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 185 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.