
Kvickly
Cointreau
COINTREAU 70 CL 40%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
284,29 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COINTREAU 70 CL 40% · Kvickly70 cl199,00 kr284,29 kr/liter
- COINTREAU 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl199,00 kr284,29 kr/liter
- Cointreau 40% · MENY70 cl259,95 kr371,36 kr/liter
- Cointreau 70 Cl · Spar70 cl259,95 kr371,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Lakridsshot · Bilka8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Lakridsshot · Netto8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Citronlikør · Bilka50 cl75,95 kr151,90 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade- og hasselnødsmag · Bilka50 cl78,95 kr157,90 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær-rabarber · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kahlua Likør 16% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Malibu Orginal 18% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Licor 43 · Spar50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Pisang Ambon Original · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær/rab 16,4% · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Malibu (18%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · Kvickly50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · SuperBrugsen50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Disaronno Amaretto 28% · MENY35 cl119,95 kr342,71 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Likør · Føtex50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COINTREAU 70 CL 40% hos Kvickly koster 199.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for COINTREAU 70 CL 40% hos Kvickly er 200.59 kr og varierer fra 199.00 kr til 209.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for COINTREAU 70 CL 40% hos Kvickly i 44 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 11% af tiden. Ud af de 44 prisregistreringer har COINTREAU 70 CL 40% været markeret som tilbud 44 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: COINTREAU 70 CL 40% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts, april, maj, juni, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). COINTREAU 70 CL 40% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.