
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COINTREAU 70 CL 40% · Kvickly70 cl199,00 kr284,29 kr/liter
- COINTREAU 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl199,00 kr284,29 kr/liter
- Cointreau 40% · MENY70 cl259,95 kr371,36 kr/liter
- Cointreau 70 Cl · Spar70 cl259,95 kr371,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Lakridsshot · Bilka8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Lakridsshot · Netto8 cl22,95 kr286,88 kr/liter
- Citronlikør · Bilka50 cl75,95 kr151,90 kr/liter
- Cremelikør m. chokolade- og hasselnødsmag · Bilka50 cl78,95 kr157,90 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Shots m. jordbær- og rabarber · Føtex70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær-rabarber · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Kahlua Likør 16% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Malibu Orginal 18% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Licor 43 · Spar50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Pisang Ambon Original · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- KAHLUA LIKØR 70 CL 16% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- MALIBU ORIGINAL 70 CL 18% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Råstoff Jordbær/rab 16,4% · MENY70 cl99,95 kr142,79 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Føtex50 cl109,00 kr218,00 kr/liter
- Cremelikør · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Malibu (18%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · Kvickly50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- LICOR 43 50 CL 31% · SuperBrugsen50 cl119,00 kr238,00 kr/liter
- Disaronno Amaretto 28% · MENY35 cl119,95 kr342,71 kr/liter
- Cremelikør m. hindbær · Bilka50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
- Likør · Føtex50 cl129,00 kr258,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cointreau 40% hos MENY koster 259.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 458 dage. Gennemsnitsprisen for Cointreau 40% hos MENY er 243.18 kr og varierer fra 199.95 kr til 261.14 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 458 dage har Goma registreret prisdata for Cointreau 40% hos MENY i 160 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 35% af tiden. Ud af de 160 prisregistreringer har Cointreau 40% været markeret som tilbud 37 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 23% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 458 dage kan vi se følgende mønstre: Cointreau 40% har været på tilbud hos MENY i januar, maj, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 85 dage mellem hver tilbudsperiode. Cointreau 40% er ofte på tilbud (23% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 28 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.