
Kvickly
SKAGERRAK
SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
227,14 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2% · Kvickly70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2% · SuperBrugsen70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- Nordic Distilled Gin · Bilka70 cl199,00 kr284,29 kr/liter
- Nordic Distilled Gin · Føtex70 cl199,00 kr284,29 kr/liter
- Skagerrak Gin · MENY70 cl199,95 kr285,64 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- LONDON GIN 37,5% · REMA 100070 cl70,48 kr100,69 kr/liter
- London James Langley (37,5%) · Nemlig0.7 l70,48 kr100,69 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl74,95 kr107,07 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl75,00 kr107,14 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl77,95 kr111,36 kr/liter
- Gin · Føtex50 cl85,00 kr170,00 kr/liter
- Gin · Bilka50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Gin m. rabarbersmag · Bilka50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- Butlers Dry Gin 37,5% · Min Købmand70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- London Dry gin · Bilka70 cl93,95 kr134,21 kr/liter
- London Dry gin · Føtex70 cl93,95 kr134,21 kr/liter
- Finsbury gin (37,5%) · Nemlig0.7 l98,75 kr141,07 kr/liter
- GORDONS DRY GIN 70 CL 37,5% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gin m. mandarinsmag · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- Gin m. citronsmag · Føtex50 cl99,00 kr198,00 kr/liter
- BEEFEATER GIN 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Beefeater Gin 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- BEEFEATER GIN 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Captains Gin 37,5% · Wolt Market700 ml99,95 kr142,79 kr/liter
- London Dry gin · Netto70 cl109,00 kr155,71 kr/liter
- Finsbury Gin · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Bombay Sapphire` Gin · MENY70 cl109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordons dry (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
- Gordon’s Premium Pink (37,5%) · Nemlig0.7 l109,95 kr157,07 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2% hos Kvickly koster 159.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2% hos Kvickly er 159.00 kr og varierer fra 159.00 kr til 159.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2% hos Kvickly i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2% været markeret som tilbud 1 dag hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2% har været på tilbud hos Kvickly i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). SKAGERRAK GIN 70 CL 41,2% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.