
Kvickly
Casillero
CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
46,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Merlot · Føtex18.7 cl25,00 kr133,69 kr/liter
- S.C. VISTANA 13% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Silverboom Special Reserve Shiraz-Merlot · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- 1659 13,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Grenache-Merlot · Bilka75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Grenache-Merlot · Føtex75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Merlot Cabernet · Bilka75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Merlot Cabernet · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Roche Mazet Merlot · Nemlig0.75 l104,95 kr139,93 kr/liter
- Le vin Merlot · Nemlig3 l178,50 kr59,50 kr/liter
- Le Coq Merlot · Nemlig3 l178,50 kr59,50 kr/liter
- Merlot · Føtex75 cl199,00 kr265,33 kr/liter
- Merlot · Bilka75 cl329,00 kr438,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% hos Kvickly koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 11. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 385 dage. Gennemsnitsprisen for CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% hos Kvickly er 35.55 kr og varierer fra 29.00 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 385 dage har Goma registreret prisdata for CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% hos Kvickly i 47 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 47 prisregistreringer har CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% været markeret som tilbud 47 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 385 dage kan vi se følgende mønstre: CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, maj, juli, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 381 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 385 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). CASILLERO DIABLO MERLOT CL 75 CL 13,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.