
Lidl
Plivit
PLIVIT Somun-brød
400 g
Tilbuddet udløber lørdag
25,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PLIVIT Somun-brød · Lidl400 g10,00 kr25,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Liba fladbrød · Netto340 g9,95 kr29,26 kr/kg
- Liba fladbrød · Bilka0.34 kg10,00 kr29,41 kr/kg
- Liba fladbrød · Føtex0.34 kg10,95 kr32,21 kr/kg
- Fuldkornsfladbrød · Bilka340 g11,10 kr32,65 kr/kg
- Fuldkornsfladbrød · Føtex340 g11,10 kr32,65 kr/kg
- Fladbrød · Nemlig6 stk15,75 kr2,63 kr/stk
- Fladbrød · Bilka360 g16,00 kr44,44 kr/kg
- Pinsa fladbrød · Nemlig205 g16,81 kr82,00 kr/kg
- SUPER KRÆS RULLEKEBABBRØD 510 G · 365discount510 g18,00 kr35,29 kr/kg
- Fladbrød · Føtex360 g18,75 kr52,08 kr/kg
- Fladbrød · Netto360 g18,75 kr52,08 kr/kg
- Fuldkornsfladbrød · Bilka360 g18,95 kr52,64 kr/kg
- Fuldkornsfladbrød · Føtex360 g18,95 kr52,64 kr/kg
- Fladbrød Roti Paratha · Nemlig5 stk19,25 kr3,85 kr/stk
- Fladbrød m. protein · Bilka270 g19,50 kr72,22 kr/kg
- Fladbrød m. protein · Føtex270 g19,50 kr72,22 kr/kg
- Kebabbrød · Bilka510 g20,00 kr39,22 kr/kg
- Fladbrød klassisk 4 stk., Bread of the world · Wolt Market360 g21,95 kr60,97 kr/kg
- Kebabbrød · Føtex510 g22,95 kr45,00 kr/kg
- Kebabbrød · Netto510 g22,95 kr45,00 kr/kg
- Fladbrød · Nemlig3 stk25,29 kr8,43 kr/stk
- Fladbrød Flammebagt 4 Stk · Spar440 g27,95 kr63,52 kr/kg
- ❄️Fladbrød 4 stk. Carmo Food · Wolt Market4 stk28,50 kr7,13 kr/stk
- Fladbrød Flammebagt 4 Stk · MENY440 g29,95 kr68,07 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PLIVIT Somun-brød hos Lidl koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 27. september 2026, hvilket dækker over en periode på 77 dage. Gennemsnitsprisen for PLIVIT Somun-brød hos Lidl er 10.00 kr og varierer fra 10.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 77 dage har Goma registreret prisdata for PLIVIT Somun-brød hos Lidl i 9 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 9 prisregistreringer har PLIVIT Somun-brød været markeret som tilbud 9 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 77 dage kan vi se følgende mønstre: PLIVIT Somun-brød har været på tilbud hos Lidl i juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 79 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 81 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). PLIVIT Somun-brød er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.