
Løvbjerg
Masca
MASCA DEL TACCO
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
79,99 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- MASCA DEL TACCO · Løvbjerg75 cl59,99 kr79,99 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvidvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Rødvin · Netto18.7 cl19,95 kr106,68 kr/liter
- Shiraz Merlot · Netto37.5 cl28,45 kr75,87 kr/liter
- Vino Tinto · Bilka100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- Vino Tinto · Netto100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- SIGNATURE PINOTAGE · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · Kvickly2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- VAMOS! ES 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CARMENERE CL 75CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ROSSO FUOCO VINO D'ITALIA IT 13,5% · SuperBrugsen2026.75 cl35,00 kr1,73 kr/liter
- Shiraz Merlot · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Tinto · Bilka75 cl39,95 kr53,27 kr/liter
- Place du Village Rouge · Nemlig0.75 l39,95 kr53,27 kr/liter
- Appassimento · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Rosso D'Italia øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Nugan Stunt Bros 14% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Nero d'Avola øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Kingpin · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Shiraz Merlot · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Red Blend · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
MASCA DEL TACCO hos Løvbjerg koster 59.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 25. september 2026, hvilket dækker over en periode på 329 dage. Gennemsnitsprisen for MASCA DEL TACCO hos Løvbjerg er 64.36 kr og varierer fra 59.99 kr til 64.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 329 dage har Goma registreret prisdata for MASCA DEL TACCO hos Løvbjerg i 8 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 2% af tiden. Ud af de 8 prisregistreringer har MASCA DEL TACCO været markeret som tilbud 8 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 329 dage kan vi se følgende mønstre: MASCA DEL TACCO har været på tilbud hos Løvbjerg i september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 331 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 336 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). MASCA DEL TACCO er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.